Český malíř 1. pol. 20. stol.

306696. Podzimní krajina

popis: Olej na kartonu, 34x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 0 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen