Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zasněžený les

Olej na kartonu, 49x65 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
68809. Zasněžený les
Dražba ukončena:24.11.2021 23:00:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč