český malíř 1. třetiny 20. stol. - Dívka u vody

Akvarel, 41x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
303432. Dívka u vody
Dražba ukončena:01.02.2020 20:50:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč