český malíř 1. třetiny 20. stol. - Srna u tůňky

Olej na plátně, 67x49 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
303979. Srna u tůňky
Dražba ukončena:10.03.2020 20:25:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč