český malíř 2. pol. 20. stol. - Šičky

Olej na plátně, 80x130 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
4706. Šičky
Dražba ukončena:25.05.2016 21:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč