český malíř 2. pol. 20. stol. - Pražské panorama

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole nečitelně, nerámováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
7240. Pražské panorama
Dražba ukončena:26.01.2017 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč