český malíř 2. pol. 20. stol. - Surrealistická krajina

Olej na plátně fixovaném na desce, 85x46 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
47433. Surrealistická krajina
Dražba ukončena:30.07.2020 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč