český malíř 2. pol. 20. stol. - Vesmírní ptáci

Plastika, 25x67 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
38783. Vesmírní ptáci
Dražba ukončena:11.12.2019 22:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč