český malíř 2. pol. 20. stol. - Zátiší 1955

Olej na plátně, 59x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis Jánuš Kubíček.

český malíř 2. pol. 20. stol.
305023. Zátiší 1955
Dražba ukončena:01.06.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč