český malíř kolem pol. 20. stol. - Sedící

Olej na kartonu, 56x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, sklo prasklé.

Nejdelší strana: 65 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
82178. Sedící
Dražba ukončena:31.07.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (31.07.2022 18:26:43) 6749
500 Kč 20.07.2022 22:09:47 3780