český malíř kolem pol. 20. stol. - Z Cejlonu

Olej na kartonu, 63x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
82199. Z Cejlonu
Dražba ukončena:31.07.2022 20:26:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč