český malíř kolem pol. 20. stol. - Setkání krásek

Olej na kartonu, 30x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malíř se inspiroval pracemi Josefa Hlinomaze.

Nejdelší strana: 30 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
74430. Setkání krásek
Dražba ukončena:31.03.2022 20:45:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč