český malíř konce 19. stol. - Panna Maria Bolestná

Olej na papíře, 18x14 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

český malíř konce 19. stol.
21602. Panna Maria Bolestná
Dražba ukončena:28.06.2018 21:59:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč