český malíř konce 19. stol. - Zátiší s hrozny a broskvemi

Pastel, 36x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř konce 19. stol.
70174. Zátiší s hrozny a broskvemi
Dražba ukončena:16.12.2021 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč