český malíř přelomu 19. a 20. století - U babičky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x60 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, sklo v rohu prasklé.

český malíř přelomu 19. a 20. století
27108. U babičky
Dražba ukončena:30.01.2019 20:14:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč