český malíř první poloviny 20. století - Červená krajina

Olej na kartonu, 35x82 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír v místě poškozen.

český malíř první poloviny 20. století
45432. Červená krajina
Dražba ukončena:28.05.2020 21:24:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč