1. Z Paříže - Olej na papíře, 40x57 cm, signováno vpravo dole V. Hejna 49, pasparta, zaskleno.
2. Z Orientu - Olej na plátně, 60x40 cm, nesignováno, rám.
3. U kolotoče - Olej na plátně, 40x50 cm, nesignováno, rám.
4. Na periferii - Olej na kartonu, 84x121 cm, signováno vpravo dole M. Němeček 74, nerámováno.
5. Rozhodující boj o Brno - Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vlevo dole Ehlerová 1975, rám.
6. Zima v horách - Olej na plátně, 100x100 cm, signováno vpravo dole Novotný 97, nerámováno.
7. Kytice gladiolů - Olej na plátně, 60x45 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.
8. Ulice k městu - Olej na plátně, 41x60,5 cm, signatura vpravo dole špatně čitelná, rám.
9. Na břehu moře - Olej na kartonu, 30x42 cm, signatura vlevo dole špatně čitelná, rám.
Pozn.: Rámy poškozeny. Některé malby místy poškozeny.