čeští malíři 20. stol. - Konvolut 2 obrazů - Moře

1x Olej na plátně, 1x olej na kartonu, 35x50 cm a 40x60 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
69112. Konvolut 2 obrazů - Moře
Dražba ukončena:14.11.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.11.2021 17:04:13 1526