Chikashige - V císařské zahradě

Dřevořez, 30x20 cm. Signováno v tisku. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 2. pol. 19. stol.
Chikashige Morikawa, japonský dřevorytec a grafik.

100688. V císařské zahradě
Dražba ukončena:13.08.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč