C.I. Richter - Pohled na Hradčany od staroměstské Mostecké věže

Akvatinta, 29x47 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Podle Vincence Morstadta ryl C.I. Richter. Tisk provedl Ruff.

C.I. Richter
81750. Pohled na Hradčany od staroměstské Mostecké věže
Dražba ukončena:17.08.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč