Copeland Spode Bertha - Servis na kávu a čaj

Porcelán, výška konvičky 18 cm, výška šálku s podšálkem 7 cm, výška mocca šálku s podšálkem 6 cm. Značeno Copeland Spode Bertha.

Pozn.: Mírně poškozeno.

101154. Servis na kávu a čaj
Dražba ukončena:03.09.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč