Asambláž, 65x48 cm. Signováno na vrubu na desce David Kraček. Nerámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1976 Sochař. Studoval na VŠUP v Praze sochařství u Kurta Gebauera.