Denez Mesterhazy - Zima u chalupy

Olej na plátně, 36x25 cm. Signováno vpravo dole Mesterhazy D. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Denez Mesterhazy
29186. Zima u chalupy
Dražba ukončena:28.02.2019 21:16:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč