Deyl - Konvolut 6 olejomaleb

6x olej na kartonu. Rozměry od 35x50 cm do 40x58 cm. Všechny signovány. 6x rámováno.

82306. Konvolut 6 olejomaleb
Dražba ukončena:07.08.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč