Dino Čečo - Abstrakce

Nejdelší strana: 53 cm

Kombinovaná technika, 32x38 cm. Signováno vpravo dole Čečo 91. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1953
Malíř bosenského původu, vlastním jménem Sabahudin Čečo. Studoval na střední průmyslové škole a na VŠUP v Praze, a na AVU v Praze u K. Součka. Od expresivních figurálních motivů dospěl k abstrakci. Zabýval se také restaurováním. Člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

114024. Abstrakce
Dražba ukončena:07.04.2024 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč