Dino Čečo - Abstrakce

Kombinovaná technika na plátně, 32x53 cm. Signováno vpravo dole Čeco. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1953
Malíř bosenského původu, vlastním jménem Sabahudin Čečo. Studoval na střední průmyslové škole a na VŠUP v Praze, a na AVU v Praze u K. Součka. Od expresivních figurálních motivů dospěl k abstrakci. Zabýval se také restaurováním. Člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

153968. Abstrakce
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč