Dino Čečo - Dvě kompozice

2 grafické listy, 20x40 a 40x25 cm, signováno vpravo dole Čečo 1990, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1953
Malíř bosenského původu, vlastním jménem Sabahudin Čečo. Studoval na střední průmyslové škole a na VŠUP v Praze, a na AVU v Praze u K. Součka. Od expresivních figurálních motivů dospěl k abstrakci. Zabýval se také restaurováním. Člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

11219. Dvě kompozice
Dražba ukončena:14.06.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč limit (14.06.2017 20:51:29) 2430