Dittmar - Alpenglühen

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Dittmar. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Dittmar
29977. Alpenglühen
Dražba ukončena:28.03.2019 23:02:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč