Dobroslav Halata - Kokety

Olej na plátně, 60x46 cm. Signováno vpravo dole Dobr. Halata 96. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř. Studoval na VŠUP v Praze u prof. V. Menčíka (žák a poslední asistent E. Filly) se zaměřením na monumentální a dekorativní figurální malbu. Maluje nejraději akrylovými barvami na rozměrná plátna. Zabývá se rovněž dekorováním fasád a restaurováním obrazů. Je dlouholetým pedagogem na Vyšší a Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze v oboru užitá malba. Nezávislý umělec, tvořící mimo výtvarné skupiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

29630. Kokety
Dražba ukončena:27.03.2019 21:20:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč