Jan Doubek - Snoubenci

Akvarel, 42x31 cm, signováno vlevo dole J. Doubek 11, rám, pasparta, zaskleno.

1873, Sv. Kateřina u Tachova
Soukromě studoval u prof. Al. Kalvody (1908-1909). Učil se na UMPRUM v Praze (prof. Beneš). Věnoval se především krajinomalbě.

2748. Snoubenci
Dražba ukončena:30.09.2015 20:52:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč