E. Schlein - Pastva na rozkvetlé louce

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole E. Schlein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

E. Schlein
72578. Pastva na rozkvetlé louce
Dražba ukončena:30.01.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč