E. Häusler - Pila v podhůří

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole E. Häusler 1905. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

72897. Pila v podhůří
Dražba ukončena:23.02.2022 22:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč