Eduard Csánk

306485. Cesta k pevnosti

popis: Kvaš, 29x34 cm. Signováno vpravo dole Ed. Csánk 1929. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.11.2020 19:45:42 1087