Eisgrub - Minaret v zámeckém parku v Lednici

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Signováno, olej na malířské lepence, signováno vpravo dole značkou umělce M., 40 x 54 cm, rámováno v masivním dekorativním uměleckém rámu s vkusnou zeleně okrovou patinací. Dílo zachycuje jednu z nejznámějších památek šlechtického významného rodu Liechtensteinů v rámci Lednicko-Valtického areálu – stavbu minaretu, jež je raritní zámeckou stavbou v parku zámku Lednice v České republice! Zámek Lednice na jižní Moravě je v současné době nejnavštěvovanějším zámkem. Minaret, jako raritní šlechtická stavba, jinak křesťansky založené šlechty, přitahuje pozornost návštěvníků z celého světa a jeho zobrazení je i skvělou uměleckou vzpomínkou na pompézní a raritní areál zámku Lednice! Krásný dekorativní obraz s pozitivní atmosférou!

Eisgrub
107591. Minaret v zámeckém parku v Lednici
Dražba ukončena:20.12.2023 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč