Olej na plátně, 41x86 cm. Signováno vpravo dole Benýšková. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 97 cm
o autorovi: 1928 – 2021
Malířka. Studovala nejprve soukromě u prof. J. Jičínského, později výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického. Věnovala se krajinářství. Byla členkou Sdružení pražských výtvarných umělců.