Alois Pitrmann - Na Vysočině

Olej na kartonu, 31x45 cm, signováno vlevo dole Pitrmann, rám.

1911, Louny
Žák AVU (1936-1939; prof. Loukota a Obrovský). Malíř, kreslíř, grafik a sochař. Často čerpal motivy z Pacovska a Českomoravské vysočiny. Vystavoval hojně zejména na našem území.

3257. Na Vysočině
Dražba ukončena:25.11.2015 22:30:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč