Emil Rieck - Labutě na rybníku

Olej na plátně, 31x49 cm. Signováno vpravo dole E. Rieck. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1852 - 1939
Německý malíř.

48622. Labutě na rybníku
Dražba ukončena:27.08.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč