Emil Singer

303638. Karlskirche

popis: Lept, 55x50 cm. Signováno vpravo dole Emil Singer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:14:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč