Kombinovaná technika, 24x16 cm. Signováno vpravo dole E. Schrabal. Rámováno.
Stav: Papír mírně zvlněn.
o autorovi: 1895 – 1954 Malíř, karikaturista. Autodidakt, žil v Českých Budějovicích.