E.Natus - Šalamounová, T.Bím, K.Toman, M.Stretti, M.Marešová - Soubor 13 grafických listů 2. pol. 20. stol.

Různé grafické techniky, od 22x14 cm do 10x8 cm. Všechny signovány. 11x volný list, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Poz.: Papír a rám mírně poškozeny.

E.Natus - Šalamounová, T.Bím, K.Toman, M.Stretti, M.Marešová
44664. Soubor 13 grafických listů 2. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:14.05.2020 21:24:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč