E. Müller - Kopec Lovoš

Olej na plátně, 40x30 cm, signováno vlevo dole E. Müller, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně požkozeny.

5297. Kopec Lovoš
Dražba ukončena:28.09.2016 19:44:40
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč