Erwin Müller - Údolí s řekou

Olej na plátně, 39,5x49 cm, signováno vpravo nahoře Erwin Müller, rám.

1893, Liberec - 1978, Naumburg
Student AVU ve Vídni (1913-1915, 1918; prof. Hanse Tiche a Rudolfa Bacher). Českoněmecký malíř a grafik. Maluje figurální kompozice, antické motivy, náboženskou tématiku a maloměstské typy. V grafice se věnoval zejména dřevorytu.

Pozn.: Nově adjustováno.

2190. Údolí s řekou
Dražba ukončena:26.03.2015 21:16:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč