Eugene Delacroix - Faust a Markétka

Litografie, 33x23 cm. Signováno vlevo dole Delacroix. Pasparta.

Eugene Delacroix
52597. Faust a Markétka
Dražba ukončena:12.11.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč