Olej na sololitu, 73x33 cm. Signováno vpravo dole E. Kadlec 76. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1920 – 1980 Malíř, přítel malíře Otakara Stryhala.