Eva Kyselicová - Remízka

Olej na kartonu, 46x60 cm, monogramováno vpravo dole EK 2001, rám.

1945, Želiezovce, okres Levice
Žákyně střední UMPRUM v Bratislavě (1961-1965). Poté se učila na VŠVU tamtéž (1965-1971; prof. W. Milly a J. Chovan). Věnuje se malbě a ilustraci. Zabývá se především abstraktním zobrazením přírody. V jejich dílech se často objevují listy a lesní motivy.

5237. Remízka
Dražba ukončena:28.09.2016 18:25:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.09.2016 18:20:59 849
1 000 Kč 25.09.2016 3:08:13 411