Evropa 19. století - Salvátor Mundi

Olej na plátně, 45x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Evropa 19. století
64139. Salvátor Mundi
Dražba ukončena:08.09.2021 21:19:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč