Evropa 1. pol. 20. stol. - Paravan ve stylu Ludvíka XVI

Nejdelší strana: 172 cm

Výška: 172 cm, šířka: 142 cm. Zdobeno rytinami.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
112517. Paravan ve stylu Ludvíka XVI
Dražba ukončena:03.03.2024 21:48:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč