Evropa 20. století - Koberec se zvířecími motivy

Rozměr 215x135 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa 20. století
101043. Koberec se zvířecími motivy
Dražba ukončena:27.08.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč