Evropa počátek 19. století - Stůl se 4 židlemi

Nejdelší strana: 89 cm

Dřevo, látka, výška židlí 89 cm, hloubka sedáků 35 cm. Výška stolu 76 cm, délka desky 89 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa počátek 19. století
153857. Stůl se 4 židlemi
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:58:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 23:12:33 15031