značeno Rousseau France - Souprava hodin a párových svícnů Chanson de Printemps par Rousseau

Slitina a mramor, ciferník porcelán, výška hodin 51 cm, výška svícnů 52 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, hodiny bez záruky chodu.

značeno Rousseau France
113894. Souprava hodin a párových svícnů Chanson de Printemps par Rousseau
Dražba ukončena:07.04.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč